سیستم جامع مدیریت مدارس آنلاین کارسنج

سیستم جامع مدیریت مدارس آنلاین کارسنج

سیستم جامع مدیریت مدارس انلاین کارسنج یکی دیگر از برنامه های نوشته شده توسط شرکت مهندسی مشاور فرمان نیوشان می باشد.
این سیستم جامع ترین برنامه تحت وب مدیریت آموزش مدارس در ایران می باشد
تمام بخش های این برنامه در ایران و به دست متخصصان داخلی کد نویسی شده است
قالب های این سیستم امکان ویژه ای دارد که می تواند از هر سیستم و قالب اماده ای در این برنامه استفاده کرد

 

بخش ها و امکانات

برنامه هفتگی : در این بخش امکان نمایش و پرینت برنامه هفتگی ترم و سال های تحصیلی دانش آموز میسر می باشد :

در این بخش نام معلمان و نام درس و روز و ساعت تشکیل آن درس درج شده است.

حضور و غیاب : در این بخش دانش آمز قادر به بررسی وضعیت حضور خود در کلاس های مختلف که توسط آموزگاران مربوطه دروس ثبت شده است خواهد بود.
اطلاعات این بخش شامل حضور ، غیاب و تاخیر دانش آموز می باشد.

معدل ترم ها : در این بخش دانش آموزان قادر به بررسی معدل کسب شده خود در ترم و سال های تحصیلی مختلف می باشند.

نمرات دروس : در این بخش امکان مشاهده نمرات کسب شده توسط دانش آموز در دروس مختلف میسر شده است ، این اطلاعات شامل وضعیت نمره (قبول ، مردود و …) و رتبه کسب شده دانش آموز در یک درس خاص می باشد.

امتحانات Online : در این بخش لیست امتحاناتی که دانش آموزان قادر به شرکت در آنها می باشد ، نمایش داده شده و بر این اساس دانش آموز قادر به شرکت در آزمون های مختلف خواهد بود.
امتحانات Online به گونه ای تعبیه شده که پس از پایان امتحان امکان پرینت پاسخ نامه برای دانش آموز میسر خواهد بود و در حین امتحان نیز از وضعیت بارم سوالات آگاهی کافی را خواهد داشت.

نتایج امتحانات Online : در این بخش علاوه بر امکانات ذکر شده فوق سیستم به گونه ای اتوماتیک سوالات تستی و تشریحی را بررسی و وضعیت آنها را در پاسخ نامه ای که در این بخش تهیه می شود به صورت جداگانه درج خواهد کرد .

بخش های اضافی پنل دانش آموز :

اخبار : با ورود کاربران به پنل شخصی خود سیستم ابتدا اخبار مدرسه را در اختیار دانش آموزان قرار خواهد داد و دانش آموزان قادر به دریافت اخباری هستند که توسط مدیریت سیستم برای گروه ها و کلاس هایی که شامل دانش آموز است ، می باشند.

جزوات و فایل ها : در این بخش امکان دانلود و بررسی فایل ها و جزوات مختلفی که توسط مدیریت یا آموزگاران مختلف در سیستم ثبت و بایگانی شده ، برای دانش آموز میسر خواهد بود.

روزنامه دیواری کلاس : به منظور ایجاد امکان ثبت و مدیریت روزنامه دیواری کلاس ها ، امکان درج اطلاعات توسط دانش آموزان و مدیریت اطلاعات ثبت شده برای دانش آموزان میسر شده است .
در این راستا پس از درج اطلاعات توسط دانش آموزان ، اطلاعات به بخش مدیریت ارسال شده و در صورت تایید توسط مدیرت ، در روزنامه دیواری کلاس درج خواهد شد و از این پس دانش آموزان کلاس قادر به دریافت اطلاعات به صورت روزنامه دیواری خواهند بود.

وبلاگ شخصی : عملکرد بخش وبلاگ شخصی همانند تمام وبلاگ هایی است که در سطح اینترنت موجود می باشد به انضمام اینکه امکان مدیریت اطلاعات درج شده توسط دانش آموزان در وبلاگ های شخصی ، توسط مدیریت سیستم میسر می باشد.
در این بخش امکان کنترل و درج اطلاعات و ویرایش آن ها برای دانش آموزان تعبیه شده است و پس از تایید اطلاعات توسط مدیریت سیستم اطلاعات قادر به نمایش در وبلاگ شخصی دانش آموزان خواهند بود.علاوه بر امکانات ذکر شده ، دانش آموزان قادر به جستجوی لینک وبلاگ سایرین می باشند.

نظر سنجی : در این بخش لیست تمام نظر خواهی هایی که توسط مدیریت ایجاد شده و دانش آموز قادر به شرکت در نظر سنجی می باشد ، نمایش داده می شود.
دانش آموزان پس از شرکت در نظر سنجی قادر به بررسی وضعیت نظر دهی سایرین خواهند بود.

بخش های عمومی سیستم :

بخش عمومی سیستم کارسنج شامل اطلاعاتی است که تمام کاربران وب بدون ورود به سیستم نیز قادر به دریافت آن ها می باشند.

اخبار : اخباری که در بخش مدیریت به منظور ارائه به تمام کاربران وب ثبت شده است در این بخش قابل رویت خواهند بود.

گالری تصاویر : این بخش شامل موضوعات و تصاویر مختلفی است که توسط مدیریت سیستم ثبت شده و در معرض دید عموم قرار می گیرد.
تماس با ما : این بخش به منظور ایجاد ارتباط با مدیریت سیستم برای عموم کاربران در نظر گرفته شده است.

Total Views: 906 ,

پاسخ دادن


شش + = 10